පළමු බිරිඳගෙන් වෙන්වුණු කේෂාන් අලුත් පෙම්වතිය සමග ගෙවන ජිවිතේ චයාරුප 20ක්

Life Story

දෙවෙනි ඉනිමේ අවන්ත කිවුවාම මේ වෙද්දී හැමෝම දන්නා කෙනෙක් තමා කේෂාන් ශෂින්ද්‍ර කියන්නේ,දෙරණ ඩ්‍රීම්ස්ටාර් තුන්වන අදියරේ පළමු ස්ථානය දිනාගනිමින් කිරුල හිමිකරගත්තේ කේෂන් ශෂින්ද්‍ර හැමෝම දන්නා අවන්ත.ඉතින් ගායනයට වැඩිය දැන් ඔහු රංගනයට පිවිසිලා ගායකයෙක් ලෙස කලාවට ආවට මිනිසුන් අතරට ඔහුට යන්න ලේසියෙන්ම පුළුවන් උනේ දෙවෙනි ඉනිම ටෙලි කතාව හරහායි.දැන් කේෂාන් නමට වැඩිය අවන්ත කියන නමින් තමයි ඔහුට හැමෝම හදුනන්නේ.කලාවත් සමග ගොඩක් දෙනාගේ පවුල් ජිවිත නම් එච්චර සාර්ථක වෙන්නේ නම් නැහැ.ඉතින් ඒ වගේමයි කෙශාන්ගේත් පළමු විවාහය මගදී දෙදරා යනවා,ඉන් පසුව කේෂාන්ගේ පෙම්වතිය වෙන්නේ,මධු මුණසිංහ කියලා තරුණියක් දැන් කේෂාන් ඇයත් සමග තමයි කාලය ගත කරන්නේ ඉතින් අද අපි හිතුවා ඔවුන් දෙදෙනාගේ ආදරණිය චයාරුප පෙළක් ඔබට ගෙනෙන්නට.

1 2 3 4 5 6 78 9 10 11 12 13 141516 17 18 19 20

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *