මට හිටගෙන ගන්නවාට වඩා බිම පෙරලිලා තමා හොදට ගන්න පුළුවන් මමා පියුමි හංසමාලිගේ අලුත්ම එක

Gossip

සමාජමාද්‍ය තුල වැඩිපුරම කතා මවන කෙනෙක් තමයි පියුමි හංසමාලි කියන්නේ.ඉතින් මේ වෙද්දී පියුමි තමන්ගේ සමාජ මාද්‍ය ගිණුමේ තැබූ සටහනක් හැමෝගෙම කතාවට ලක්වෙලා තිබුනා,පියුමි නිරූපණ ශිල්පිනියක් ලෙස ක්ෂේත්‍රයට පැමිණ ජනප්‍රියත්වයට පත් වුණ ඇය පසුව රංගනයෙන් සිනමාවට හා පුංචි තිරයටත් එකතු වුණා.මේ වෙද්දී සමාජ ජාල ගිණුම් වලින් ලංකාවේ නිරුපිකාවන් නිලියන් අතරින් පියුමි තමයි ඉහලින්ම සිටින්නේ,ඉතින් පියුමි තමන්ගේ සමාජ මාද්‍ය ගිණුමේ සටහන් කරලා තිබුනේ මෙන්න මේ වගේ දෙයක්.එම අවස්ථාවේ චයාරුපයක් අපි පහලින් ඔබට ගෙන එනවා.ඉතින් පුංචි පුතා සමග ජිවිතේ ගෙවන පියුමිගේ චයරුප පෙලකුත් අපි ඔබට ගෙන එනවා.

12

3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *