කොල්ලෝ වශී වෙන සුරූපී නිළි සදනී ප්‍රනාන්දුගේ ඔබ නොදුටු චයාරුප 20 මෙන්න

Life Story

දවසින් දවස කරලියට එන ලස්සන නළු නිලියන් අතරේ මේ දවස්වල ප්‍රසිද්දම කෙනෙක් තමයි සදනී ප්‍රනාන්දු කියන්නේ රංගනය වගේම ඇයගේ සිත් වශී කරගන්න සුන්දර ශරීරයක්ද හිමි කාන්තාවක් ඉතින් අද අපි කියන්න හිතුවේ මේ සදනී ප්‍රනාන්දු ගැනයි.තවමත් නැගී එන නිලියක් උනත් මේ වෙන විට තරුණ තරුණියන් අතරේ විශාල ප්‍රසිද්දියක් සදනිට හිමි වෙලා තියෙනවා.ඒ ඇයගේ ලස්සන සිත් ඇදගන්නා ශරීරය සහා ඇගේ ලස්සනත් එක්කමයි.ඉතින් මේ දවස් වලනම් ස්වර්ණවාහිනියේ සදනී පෙන්න ඉන්නවා ටෙලි නාට්ටියක ඒ වගේම තමයි සදනී රගපාපු ස්වර්ණවාහිනියේ විකාශයවුණු හාරකොටිය ටෙලිනාට්ටිය විශාල ජනතා ප්‍රතිචාර තිබුණු එකක්වුනා.ඉතින් හාරකොටියෙන් ආපු සදනී මේ වෙද්දී සමාජ ජාල තුලත් විශාල ප්‍රසිද්දියක් ලබන කෙනෙක්.මේ වෙද්දීත් ලංකාවේ නවක නිලියන් කිසිම කෙනෙක්ට නැති සුන්දර ශරීරයක් හිමි සදනිගේ චයාරුප පෙළක් අපි ඔබට ගෙන එන්නට හිතුව මේ වෙද්දී නම් සදනිට පෙම්වතෙක්ද සිටිනවා එම නිසා දැන් සදනිට ආදරේ කරලනම් වැඩක් නැහැ එත් අපි ආදරේ කරමු නේද ඇත්තටම සදනිව දැක්කම කවුරුත් වශිවෙනවා ඉතින් ඔබත් බලන්නකෝ පහලින් මේ සුන්දර කළා කාරිනියගේ සුන්දර චයාරුප පෙළක්

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *