හැමෝටම පට්ටම ආතල් දෙන ගෙහාන් බ්ලොක් ගේ විවහා දිනයේ ඔබ නොදුටු චයාරුප 15 මෙන්න

Gossip

block and dino කිවුවාම අද ලංකාවේ දන්නේ නැති කෙනෙක් නැනේ ලංකාවේ you tube කලාව වෙනස්ම දෙයක් කරන්න හදන දෙන්නේක් තමා මේ දෙන්නා ඉතින් පහුගිය දවසක මොවුන් දෙදෙනාගේ එක්කෙනෙක් වන Grehan bloc ගේ විවහා උත්සවය තිබුනා.ඉතින් අද අපි ඔබට කියන්න හදන්නේ අන්න ඒ දේ ගැන.ඇත්තටම මොවුන් දෙදෙනාගේ වීඩියෝ බලන්න කවුද අකමැති නේද.ඒ වගේමයි ලංකාවේ කවුරුත්ම නොකරන නොකියන වචන English වලිනුත් කෑලි දාලා කරන වීඩියෝ බලන්න ඇත්තටම ඕනේ කෙනෙක්ට ආස හිතෙනවනෙ ඉතින් අද අපි ඔබට පෙන්නන්න හදන්නේ මේ ලංකාවේ වෙනස්ම දෙයක් කරන්න කොල්ලෝ දෙන්නගේ Grehan Blok ගේ විවහා උත්සවයේ චයාරුප පෙළක්.ඉතින් ඔබත් පහලින් බලන්නකෝ මේ සොදුරු විවහා උත්සවයේ චයාරුප.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *