දැන් පේන්නවත් නැති සුරුපිනිය නිරෝෂා පෙරේරා දැන් ගෙවන ජිවිතේ සරාගී චයාරුප 20ක් මෙන්න

Gossip

නිරෝෂයි ඉරෝෂයි වැඩ සටහන ඔබට මතකද නිරෝෂා පෙරේරා මතකද ඔබට කාලයක් හැමෝගේම ආදරේ දිනාගෙන ලංකාවේ ජනප්‍රියම චරිතයක් වුනු ඇය දැන්නම් පෙන්න නැහැ ඉතින් සමාජ මාද්‍ය තුලනම් ඇය පෙන්න ඉන්න්නවා ඉතින් අපි හිතුවා නිරෝෂා ගැන ඔබට කියන්නට.නිරෝෂාගේ ආදරේ උනේ පොඩි කාලේ ඉදන්ම සුපිරි ක්‍රිකට් ක්‍රීඩක රොෂාන් මහානාම එත් රොෂාන්ට වැඩිය නිරෝෂා වයසින් ගොඩාක් බාලයි ඉතින් රොෂාන් මහානාම විවහා වෙලා හිටපු කෙනෙක් කියලා දැනගත්තම නිරෝශාට ගොඩාක් දුක හිතුනා කියලත් ඇය එක්තරා වැඩ සටහනකදී කියා තිබුනා.ඉතින් මේ වෙද්දී නම් නිරෝෂා ලංකාවේ ඉන්නවද නැද්ද කියලවත් දන්නේ නැහැ.ලෝචනා කියන ටෙලිනාට්යෙන් ගොඩාක් ප්‍රසිද්දවුණු නිරෝෂා සහා නිරෝෂාගේ අක්කා ඉරෝෂා දෙන්නම අද පෙන්න නැහැ.ඉතින් අපි අද හිතුවා නිරෝෂා පෙරේරාගේ අලුත්ම චයාරුප පෙළක් ඔබට ගෙනෙන්නට.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *