අගමැති පුත් රෝහිත රාජපක්ෂ සමග විවහාවුණු සුරුපිනිය ටටියානාගේ චයාරුප 25ක් මෙන්න

Life Story

රාජපක්ෂ පවුල කියන්නේ ලංකාවේ ගොඩක් ප්‍රසිද්ධ වගේම ගොඩක් ජනප්‍රිය පවුලක්, මොකද ඒ පවුලේ තාත්තාලා පුතාලා ඔක්කොම වත්මන් දේශපාලනයේ සක්‍රීය සාමාජිකයන්. රාජපක්ෂ රුක්ෂයේ මුදුන්මුල බඳු මහින්ද රාජපක්ෂ කියන්නේ ශ්‍රී ලංකා ප්‍රජාතාන්ත්‍රික සමාජවාදී ජනරජයේ දෙවතාවක් ජනාධිපති කම දැරූ පුද්ගලයෙක් ඉතින් මහින්ද රාජපක්ෂගේ බාලම පුතා තමයි රෝහිත රාජපක්ෂ කියන්නේ ආදරේට හැමෝම ඔහුට කියන්නේ චිචී කියලා.චිචීගේ පෙම්වතිය තමයි ටටියානා ලී කියන්නේ. රෝහිත මුලින්ම ටටියානව දකින්නේ ජිම් එකේදිලු ඒ සන්ලයිට් දැන්වීමකින්, ඉතින් එහෙම දැකලා හිතගිය කෙල්ල ගැන රෝහිත වසර ගණනාවක් හොයලා. අන්තිමේදී දෙන්න නැවතුනේ ආදරවන්තයන් වෙලා විතරක් නෙවෙයි විවාහ ගිවිසගෙන. ඒ විවාහය පැවැත්වුනේ වීරකැටිය ගම්මානයේ මැදමුලන නිවසේදී. ටටියානත් ගොඩක් ලස්සන අහිංසක යුවතියක් විවාහයෙන් පස්සේ රෝහිත සහ ටටියානා ගොඩක් සතුටෙන් ජීවත් වෙනවා. දැන් ඔවුන් දෙදෙනාට පුංචි පුතෙක්ද සිටිනවා ඒ වගේම තමයි රෝහිත කියන්නේ දක්ෂ රගර් ක්‍රීඩකයෙක් රගර් ක්‍රීඩාවේ ඉහලටම ගිය කෙනෙක් වගේම නායකයෙක්ද වෙනවා ඉතින් අද අපි ඔබට කියන්න හදන්නේ රෝහිතගේ ආදරණිය සුරූපී බිරිඳ ටටියානා ලී ගේ ආදරණිය චයාරුප පෙළක් ඔබට ගෙනෙන්නට.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *