අජිත් මුතුකුමාරණ පලවෙනි බිරිඳ ලගට යද්දී k සුජීවා නැවතත් දරුවන් සමග තනිවෙයි ඔව්න්ගේ චයාරුප 15ක්

Gossip

ඉඟිමරන තරු රෑන ගීතයෙන් එක රැයින් ලංකාවේම ජනප්‍රිය වුනු එළිමහන් ප්‍රසංග වේදිකාවට නැතුවම බැරි නැටවෙන සින්දු කියන ගායිකාවක් තමයි කේ. සුජීවා කියන්නේ. තමන්ගේ සැමියා හැරයාමෙන් පසු දියණියන් දෙදෙනාට මව සහා පියා වෙන්නේ ඇයයි, තම ජීවිතයේ බොහොම දුෂ්කර කටුක කාලයක් ගතකල සුජීවා ළමයි දෙදෙනා දැන් ලොකු නිසා ගොඩක් නිදහසේ ඉන්නවා කියලා තමයි කියන්නේ. ඒ වගේම මෑත කාලයේ සුජීවා ගැන කතාවෙන්න පටන් ගත්තේ එළිමහන් ප්‍රසංග කලාවේ ප්‍රබල දැවැන්තයෙක් වන අජිත් මුතුකුමාරණ සමග වෙවාහ වීමෙන් පසුවයි, අජිත් සමග විවාහ වීමෙන් පස්සේ සුජීවාට විවිද කතා කතා පවා හැදුනා, අජිත් සමග විවාහ වෙලා වසර හයකට පසු නැවතත් මේ දෙන්නා වෙන් වෙන්න තීරණයක කරලා අතිශය පෞද්ගලික හේතූන් කිහිපයක් නිසා සුජීවා සහ අජිත් මුතුකුමාරණ දික්කසාද වෙලා, අජිත් දැන් ඔහුගේ පරණ බිරිඳ සහ ළමයින් සමග සතුටින් ජීවත් වෙනවා, සුජීවා සුපුරුදු තනිකඩ දිවියක් ගතකරනවා, හැබැයි සුජීවනම් කියන්නේ තවත් කිසිම දවසක පිරිමින්ගේ ආදරේ විශ්වාස කරන්නේ නෑ කියලා, හිරු මාද්‍ය ජාලයේ වැඩසටහනකට පැමිණි සුජීවා පැවසුවේ ඉදිරියේදී තවත් වෙනසක් සිදුවෙයි කියලා අපි බලමු සුජීවා මොනවගේ දෙයක් කරයිද කියන එකත්ඉ.තින් ඔයාලා හැමෝම ආදරේ කරන සුජීවාගේ සුන්දර පින්තූර කිහිපයක් තමයි මේ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *