දියණියත් සමග ජීවත්වෙන සුරූපී නිලි ගින්දරි පබෝදා සන්දීපනී ගේ ඔබ නොදුටු චයාරුප 25ක්

Life Story

පබෝදා සන්දීපානි කියන්නේ ශ්‍රී ලංකා නිළි ගීතා කාන්ති ජයකොඩිගේ දියණියයි. ඇගේ නැන්දණිය වන රත්න ලලානි ජයකොඩි සහ මාමා සම්පත් තෙන්නකෝන් ද ශ්‍රී ලංකාවේ ප්‍රසිද්ධ කලාකරුවෝ වෙති.ජනප්‍රිය නළු බිමල් ජයකොඩි යනු ගීතා කාන්තිගේ වැඩිමහල් සහෝදරයාගේ පුත්‍රයාය. බිමල් විවාහ වී සිටින්නේ නිළි සුජානි මෙනක සමඟයි.පබෝදාට වයස අවුරුදු පහක් වන විට, ඇය සිය මව ගීතා කාන්ති සමඟ යශෝරාවය නම් ටෙලිඩ්‍රාමා හි රඟපෑවාය. ඉන්පසු ඔවුහු ටෙලිඩ්‍රාමා බොපත් සකියා හි රඟපෑහ. වසර 31 කට පසු ඔවුන් දෙදෙනා එක්ව ප්‍රදර්ශනය වීමට තිබෙන ශ්‍රී සද්ධා චිත්‍රපටයේ රඟපෑහ.ඉතින් පහුගිය කාලේ හැමෝම වගේ පබෝදාගේ වීඩියෝ එකක් කියල කියන එකක් නිසා පබෝදා ගැන කතාවුනා ඉතින් පබෝදා විවහාවෙලා දියණියක්ද සිටිනවා ඉතින් මේ පබෝදගේ සුන්දර චයාරුප පෙළක්.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *